Miki-Werke – zapraszam!

Kliknij w ikonę pasków w prawym górnym rogu i skorzystaj z wyszukiwarki – posiadam w ofercie już niemal 500 różnych akcesoriów do motocykli wielu marek, modeli i pojemności.


Przez ostatnie lata obsłużyłem ponad 3000 klientów. Moje wyroby jeżdżą już na motocyklach w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Litwie, Czechach, Węgrach, Holandii, Belgii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii…

Jesteś zmęczony powtarzającymi się akcesoriami motocyklowymi z Chin, które w większości niczym się od siebie nie różnią? Masz dość oparć i bagażników giętych z chromowanych rurek, i niczym nie różniących się od stołka barowego? Widzisz takie wyroby na większości motocykli, a sam chciałbyś mieć coś oryginalnego, coś, co wyróżni Twój sprzęt spośród tysięcy innych? Sam jestem motocyklistą i łatwo mogę się domyśleć, czego Ci potrzeba!

49656321_934583820263407_1095940959469830144_n

Zajmuję się wykonywaniem akcesoriów na zamówienie, do motocykli typu chopper/cruiser. Akcesoria takie jak: oparcia, bagażniki, stelaże, osłony chłodnic i rur wydechowych, mocowania sakw i kufrów, a także lightbary oraz szyby i owiewki – wszystko to robię na zamówienie według Twojego indywidualnego pomysłu!

Serdecznie zapraszam – zadzwoń lub napisz – razem wymyślimy coś oryginalnego!

UWAGA! Firma Miki-Werke prowadzi TYLKO SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ!

miki-werke